HİZMETLER
SİZLERE DÜŞEN
  • Cam, metal, plastik, kağıt/karton atıklarımızı geri kazandırmak, pratik bir alışkanlık. Yeter ki, çöpe atmayalım, çöple karıştırmayalım, ıslatmayalım.
  • Cam, metal, plastik ve kağıt/karton atıkları kaynağında (evde, okulda, iş yerinde) çöpe karıştırmadan, ayrı bir kovada veya torbada biriktiririz.
  • Geri kazanım kumbaraları bulunan bölgeler ve binalarda, biriktirdiğimiz ambalaj atıklarını kumbaralara atabiliriz.
  • Çöple karışmadan temiz bir şekilde ayrı olarak biriktirdiğimiz bu atıklar, ÇEVDOSAN ile işbirliği yapan belediyeler tarafından (Akdeniz Belediyesi, Toroslar Belediyesi, Çiftlikköy Belediyesi, Yenice Belediyesi, vs. ) belirtilen zamanlarda düzenli olarak kapınızdan alınır, ayrı toplanır.
E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Çukurova Atık Geri Kazanım © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
        
Bu proje 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Devlet Planlama Teşkilatının Görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk ÇUKUROVA ATIK GERİ KAZANIM SAN.TİC A.Ş aittir.