BASINDA BİZ

Gülnar Belediyesi ile Çevdosan Arasında Geri Dönüşüm Protokolü İmzalandı

14.6.2017

Mersin'de faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan Çevdosan A.Ş., Gülnar Belediyesi ile 5 yıllık protokol imzaladı.Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel ve Çevdosan A.Ş. yönetim kurulu üyesi Emre Akbaş arasında imzalanan protokol ile Çevdosan, Gülnar Belediyesi'ne 5 yıl süreyle hizmet verecek.

DEVAMI

MUT BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ ÇEVDOSAN STANDINI ZİYARET ETTİ

4.4.2017

Hizmet verdiği belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara her hafta düzenli olarak bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri veren ÇEVDOSAN A.Ş.’nin bu haftaki eğitim durağı Mut Belediyesi oldu. Belediye binası önüne açılan standı ziyaret eden Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, ÇEVDOSAN A.Ş. tarafından verilen bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri hakkında bilgi aldı.

DEVAMI

ÇEVDOSAN VE SİLİFKE BELEDİYESİ SÖZLEŞME YENİLEDİ

4.4.2017

Mersin’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan ÇEVDOSAN A.Ş. ile Silifke Belediyesi geri dönüşümde işbirliğine devam ediyor. Bu kapsamda ÇEVDOSAN yedi yıldır hizmet verdiği Silifke Belediyesi ile yeni bir sözleşmeye imza attı. Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş arasında imzalanan yeni protokol ile ÇEVDOSAN‘ın Silifke Belediyesi’ne olan hizmetleri 5 yıl daha uzatıldı.

DEVAMI

ÇEVDOSAN'DAN İSTİHDAMA DESTEK

2.4.2017

Geri dönüşüm alanında hizmet veren ÇEVDOSAN A.Ş., Mersin İş ve Kariyer Fuarı’nda yerini aldı.Bu yıl 6.’sı düzenlenen İş ve Kariyer Fuarı’nda stant açarak istihdama katkı sağlamayı hedefleyen ÇEVDOSAN’a, ilk gün binden fazla başvuru yapıldı. ÇEVDOSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen başta Mersin Valisi Özdemir Çakacak ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu’ya teşekkür ederek, "ÇEVDOSAN olarak stanttaki yerimizi aldık ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz.

DEVAMI
E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Çukurova Atık Geri Kazanım © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
        
Bu proje 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Devlet Planlama Teşkilatının Görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk ÇUKUROVA ATIK GERİ KAZANIM SAN.TİC A.Ş aittir.