BASINDA BİZ

MUT BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ ÇEVDOSAN STANDINI ZİYARET ETTİ

4.4.2017

Hizmet verdiği belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara her hafta düzenli olarak bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri veren ÇEVDOSAN A.Ş.’nin bu haftaki eğitim durağı Mut Belediyesi oldu. Belediye binası önüne açılan standı ziyaret eden Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, ÇEVDOSAN A.Ş. tarafından verilen bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri hakkında bilgi aldı.

Hizmet verdiği belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara her hafta düzenli olarak bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri veren ÇEVDOSAN A.Ş.’nin bu haftaki eğitim durağı Mut Belediyesi oldu.
Belediye binası önüne açılan standı ziyaret eden Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, ÇEVDOSAN A.Ş. tarafından verilen bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri hakkında bilgi aldı.
Mut Belediyesi olarak ilçenin daha temiz olması için tüm ekiplerle 24 saat aralıksız hizmet verdiklerini kaydeden Yılmaz, "Yaptığımız çalışmalar kapsamında geri dönüşüm en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Geri dönüşüm hem doğal çevremizi korumakta hem de milli ekonomimize çok büyük katkı sağlamaktadır. ÇEVDOSAN A.Ş. ile yaptığımız iş birliği kapsamında ilçemizde geri dönüşümün önemini tüm vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz. Yapılan bilinçlendirme ve bilgilendirme eğitimleri kapsamında her çöpün atık olmadığını, bunların geri dönüştürülerek hem ekonomimizin hem de doğal çevremizin korunmasına çok büyük katkı sağladığını anlatıyoruz. İlçemizdeki ilköğretim okullarımızda okuyan öğrencilerimize geri dönüşümle ilgili bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimleri vermek için en kısa zamanda ilgili kurumlarımızla irtibata geçeceğiz" dedi.

E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Çukurova Atık Geri Kazanım © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
        
Bu proje 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Devlet Planlama Teşkilatının Görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk ÇUKUROVA ATIK GERİ KAZANIM SAN.TİC A.Ş aittir.