BASINDA BİZ

ÇEVDOSAN VE SİLİFKE BELEDİYESİ SÖZLEŞME YENİLEDİ

4.4.2017

Mersin’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan ÇEVDOSAN A.Ş. ile Silifke Belediyesi geri dönüşümde işbirliğine devam ediyor. Bu kapsamda ÇEVDOSAN yedi yıldır hizmet verdiği Silifke Belediyesi ile yeni bir sözleşmeye imza attı. Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş arasında imzalanan yeni protokol ile ÇEVDOSAN‘ın Silifke Belediyesi’ne olan hizmetleri 5 yıl daha uzatıldı.

Mersin’de faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm tesislerinden biri olan ÇEVDOSAN A.Ş. ile Silifke Belediyesi geri dönüşümde işbirliğine devam ediyor. Bu kapsamda ÇEVDOSAN yedi yıldır hizmet verdiği Silifke Belediyesi ile yeni bir sözleşmeye imza attı.
Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ve ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş arasında imzalanan yeni protokol ile ÇEVDOSAN‘ın Silifke Belediyesi’ne olan hizmetleri 5 yıl daha uzatıldı.
Çevre izin lisans belgesi olan ve başta Mersin, Adana ve Niğde olmak üzere 57 bin 500 metrekarede 150 deneyimli personeli, 62 özel ambalaj atığı toplama aracıyla faaliyet gösteren ÇEVDOSAN, ambalaj atıklarının kaynağından toplanması, taşınması ve ayrıştırılması projesi ile Silifke’de hizmet vermeye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya 2021 yılına kadar devam edecek.

E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Çukurova Atık Geri Kazanım © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
        
Bu proje 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Devlet Planlama Teşkilatının Görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk ÇUKUROVA ATIK GERİ KAZANIM SAN.TİC A.Ş aittir.