BASINDA BİZ

ÇEVDOSAN'DAN İSTİHDAMA DESTEK

2.4.2017

Geri dönüşüm alanında hizmet veren ÇEVDOSAN A.Ş., Mersin İş ve Kariyer Fuarı’nda yerini aldı.Bu yıl 6.’sı düzenlenen İş ve Kariyer Fuarı’nda stant açarak istihdama katkı sağlamayı hedefleyen ÇEVDOSAN’a, ilk gün binden fazla başvuru yapıldı. ÇEVDOSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen başta Mersin Valisi Özdemir Çakacak ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu’ya teşekkür ederek, "ÇEVDOSAN olarak stanttaki yerimizi aldık ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Geri dönüşüm alanında hizmet veren ÇEVDOSAN A.Ş., Mersin İş ve Kariyer Fuarı’nda yerini aldı.Bu yıl 6.’sı düzenlenen İş ve Kariyer Fuarı’nda stant açarak istihdama katkı sağlamayı hedefleyen ÇEVDOSAN’a, ilk gün binden fazla başvuru yapıldı. ÇEVDOSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akbaş, fuarın düzenlenmesinde emeği geçen başta Mersin Valisi Özdemir Çakacak ve İŞKUR İl Müdürü Mustafa Kutlu’ya teşekkür ederek, "ÇEVDOSAN olarak stanttaki yerimizi aldık ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz. Şu an 17 belediyede toplam 175 nitelikli personelle hizmet veriyoruz. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz belediye sayısını artırarak istihdama daha fazla katkı sunmaktır" dedi.Sokaktaki atık toplayıcılarına da değinen Akbaş, "ÇEVDOSAN olarak hizmet verdiğimiz belediye sınırları içerisinde güvensiz ve kaçak olarak toplama yapan kişilere, ’gelin bizim personelimiz olun, size araba verelim, maaşınızı verelim, sigortanızı yapalım, daha temiz, daha güvenli şekilde toplama yapın, sosyal güvenceniz olsun’ dedik ama şuana kadar olumlu bir sonuç alamadık" diye konuştu.
E-BÜLTEN
   
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
 
Çukurova Atık Geri Kazanım © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
        
Bu proje 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı 2016 yılı mikro işletmelerde kurumsallaşma ve rekabetçiliğin geliştirilmesi mali destek programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Devlet Planlama Teşkilatının Görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk ÇUKUROVA ATIK GERİ KAZANIM SAN.TİC A.Ş aittir.